בוק בת מצווה \ בר מצווה

בוק בת מצווה \ בר מצווה

לפרטים נוספים והזמנות: 054-712-7770

בוק בת מצווה
הבת שלכם היגיע לגיל מצווה ואתם יודעים שעכשיו צריך לעשות לה בוק בת מצווה,
מה שאתם לא יודעים זה שהולך להיות לכם יום כיפי במיוחד גם לכם וגם לבת שלכם כן גם לנו הצלמים.
מה שהולך להיות בזמן צילומי בוק בת מצווה זה לראות את הבת שלכם כמו דוגמנית על, אתם תראו אותה איך היא מתחילה את הצילומים בבישנות ובחוסר ביטחון ולאט לאט איך היא משתחררת מול המצלמה ומתחילה להדהים אתכם ואותנו בכישרון שלה לעמוד מול המצלמה. כן זה המומחיות שלנו של ביפוטו לקחת את הילדה הבישנית שבחיים לא הצטלמה לבוק או לצילומים מקצועיים ולהפוך אותה לדוגמנית על כאילו יש לה ניסיון של שנים מול המצלמה.
מתי עושים בוק בת מצווה
את הבוק הבת מצווה נהוג לעשות לפחות כחודש וחצי לפני האירוע, זמן זה רלוונטי לכם במידה ואתם רוצים להציג את האלבום באירוע, וזאת משום שהצלם צריך את הפרק זמן הזה של לפחות חודש בשביל עריכת התמונות, עריכה של האלבום הדיגיטלי וזמן ההדפסה שלוקח לבית תפוס.
לוקשיינים שמתאימים לבוק בת מצווה
לבוק בת מצווה אפשר לעשות את הצילומים גם בסטודיו וגם צילומי חוץ.
במידה והחלטתם שאתם מעדיפים את הצילומים בסטודיו אז פשוט מאוד באים לסטודיו של הצלם ומתחילים להצטלם.
במידה ואתם רוצים לעשות את צילומי הבוק בת מצווה בחוץ אז כאן יש כבר הרבה אפשריות, הבחירות הם אין סופיות אם זה בים, בגינה יפה, בפארק וכד’. כמובן שאפשר לשלב כמה לוקיישנים ביחד או שילוב של צילומי חוץ וצילומי סטודיו בייחד, בנוסף לזה אנו בביפוטו ממליצים להביא אקססוריז שמתאימים לאופי של הילדה או דברים שהיא מתמחה בהם, במידה והילדה שמצטלמת לבוק בת מצווה מתמחה בריקודי בלט אז רצוי מאוד לצרף את בגדי הבלט לאוסף הבגדים או אם הילדה מנגנת בסקסופון אז גם זה רצוי מאוד לצרף לצילומים, דברים נוספים שרצוי להביא בנוסף זה חיית מחמד במידה ויש לכם, זה מוסיף מאוד, את הרעיון הבנתם פשוט לנצל כל רגע מהצילומים ולהספיק כמה שיותר.
כאמור כל הדברים שנאמר כאן נכונים גם לבוק בר מצווה.