אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי

האלבום דיגיטלי זה למעשה המזכרת היחידה (בנוסף לוידאו)  שנשארת לכם מיום החתונה או האירוע שלכם לכן חשוב שהאלבום הדיגיטלי יהיה מעוצב וערוך ברמה הגבוהה ביותר.

מידות אלבום דיגיטלי

כיום נהוג לתת בחבילת סטנדרטית של חתונה שלושה אלבומים דיגיטליים כשאחד לזוג ושתיים להורים.

את האלבום הדיגיטלי ניתן להזמין מבגוון רחב של מידות, כאשר המידות הנפוצות לאלבומים הם 80/30 לזוג ו 54/20 להורים, המידות בס"מ.

התאמת האלבום הדיגיטלי לסוג האירוע

אפשר להתאים את האלבום הדיגיטלי בהתאם לסוג האירוע וכמובן גם בהתאמה אישית.

בחתונה נהוג לעשות אלבום דיגיטלי אחד גדול במידה של 30 על 80 ס"מ עם 25 דפים (50 עמודים) ושתי עתקים במידה של 54 על 20 ס"מ להורים.

בצילומי בר מצווה ובת מצווה נהוג לעשות אלבום דיגיטלי אחד גדול במידה של  30 על 80 ס"מ או אלבום ענק במידה של 40 על 80 עם כמות דפים משתנה בהתאם לבוק שנעשה ובהתאם לדרישת הלקוח.

כמובן שיש עוד: כמו אלבומים לחינה או אלבומים לטראש דה דרס (TRASH THE DRESS), אלבום דיגיטלי לבוק הריון. אלבום לצילומי ניובורן וכו.

בנוסף למידות אנו בביפוטו גם משלבים את העריכה של האלבום שיתאים ויאפיין את סוג האירוע ואת סוג הצילום, אם למשל הזוג אוהב להצטלם בסגנון אופנה אז אנו נעצב לו את האלבום עם הרבה זוהר והרבה צבעיים חמים,

באלבום של צילומי טראש דה דרס אנו נדאג לערוך את האלבום בצורה שימחיש הרבה תשוקה, או אלבום דיגיטלי של חינה נערוך אותו עם הרבה טפטים מסורתיים בסגנון עתיק.

כאמור האפשרויות הם אין סופיות.

אנו בביפוטו מקדישים שעות רבות של עריכה בשביל שהאלבום יהיה מוגש בצורה הגבוהה ביותר וכמו כן אנו לא מתפשרים על איכות החומרים גם עם זה עולה לנו יותר.

אנו דואגים שכל אלבום ואלבום יהיה שונה אחד מהשני בשביל לשמור על ייחודיות.

בביפוטו יש מגוון רחב של אלבומים וסגנונות שניתן להתרשם מהם.

עשה זאת בעצמך

המלצה שלנו בקשר לתמונות שלא קשורות לחתונה הוא שתמיד כדאי לשמור את התמונות שאספתם במהלך השנים באלבום דיגיטלי, זה גם כיף בהתעסקות, גם יפה, וגם מהווה עוד גיבוי. וכיום זה גם זול מתמיד במידה ואין לכם דרישות עיצוב גבוהות, וכל אחד יכול לעצב אלבום דיגיטילי. יש להדגיש שלתמונות חתונה יש לתת לצלם חתונה לעשות את האלבום דיגיטלי שכן איכות החומרים ורמת העיצוב בהתאם.

לבירורים והזמנות: 054-712-7770

These include:. vgrmalaysia.net Your doctor can advise you about which medicines are safe to take while you are taking the mini pill.

The regional gallery in Armidale is a heavyweight, boasting the second-largest public collection in the state. This adds up to more than 4, works, from the s to the present, and representing every major movement in Australian art from landscape painting to contemporary art via Impressionism, Modernism, installation art and more. revatio south africa This domed basalt peak is part of the eastern escarpment of the Northern Tablelands, and rises to 1, metres.

Call Now Button0547127770