בוק בת מצווה – צילומי בת מצווה

בוק בת מצווה - צילומי בת מצווה

כשאתם מזמינים צילומי בוק לבת מצווה, אתם רוצים שהיא תזכה בחוויה של פעם בחיים. בשביל זה אנחנו פה.

בת מצווה זה אירוע של פעם בחיים, אך הזיכרונות שהוא יוצר ימשיכו ללוות גם אתכם וגם את הנערה החוגגת עוד שנים רבות. זו בדיוק הסיבה לכך שצריך לבחור בצלם מקצועי ומומלץ שיבצע את צילומי הבוק לבת מצווה, בצורה הטובה ביותר.

צילומי בוק עם ביפוטו

ביפוטו, בהנהלת קובי אסטנג'לוב, היא חברה מקצועית ורבת ניסיון בצילום אירועים מכל הסוגים. המטרה שלנו היא לוודא שהנערה תיהנה מהצילומים עצמם, תרגיש חופשיה ותהיה משוחררת, ובסוף תצא עם תמונות חלומיות בדיוק כפי שהיא דמיינה.

איך אנחנו עושים את זה?

אנחנו פשוט מקשיבים. נשמע מכם ומהנערה כיצד אתם מדמיינים בוק בת מצווה, איך אתם רוצים שהצילומים ייראו, נציע לכם הצעות ללוקיישנים ולאקססוריז שיכולים לשדרג ונוודא שכל התהליך נעשה בצורה רגועה, מלאה בסבלנות וחיוכים. אנחנו מאמינים שהכימיה בין הצלם למצולם משפיעה במידה רבה על התמונות שיתקבלו וחשוב לנו שהנערה תרגיש במרכז העניינים ותצא מרוצה.

למה כדאי לעשות צילומי בוק ?

צילומי בוק בת מצווה מאפשרים לבחור לוקיישנים מעניינים, שונים מגני ואולמות אירועים, וכך ניתן לצלם את הילדה על רקע נופים, טבע ומקומות שונים. הצילומים יכולים לשמש כאלבום למזכרת וגם כמוצג שניתן להניח באירוע עצמו, כדי שהאורחים יראו ויתרשמו.

יש לכם רעיון מעניין לצילומי בוק? רוצים לשמוע פרטים נוספים? אנחנו כאן, מחכים לטלפון שלכם.

  • הרגע שבו הנערה מצליחה להשתחרר מכל הלחץ ומתחילה לדגמן כמו דוגמנית צמרת נותן את הסיפוק לכל צלם וצלמת

חשיבות של צלם

לרוב בצילומי  בת מצווה הנערה מצטלמת פעם ראשונה בצורה מקצועית, דבר העלול להביא למעט חרדות אצל המצולמת, וזה מתבטא בכך שהעמדות של המצולמת יהיו לא מחמיאות וכך גם הבאת פנים, ולרוב זה מה שקורה, אם הצלם לא טוב אז הנערה תצא לא מרוצה. צלם טוב ידע לגרום לנערה להשתחרר ואפילו ליהנות מיום הצילומים ועם זה בא גם התוצאות הרצויות שיגרמו לבעלת הבוק להיות מרוצה. היום המחרים של צילומים אלה נחשבים לנוחים, גם אצל צלמים שנחשבים לטובים ומנוסים, אבל עדיין לצערי הרב הרבה אנשים מתפתים לעשות את הצילומים אצל הצלם הזול ביותר, ואז מפספסים את כל העיקר בהמחשת הבוק.

אופי הצילום

חלקם אוהבים את הנערה עם מראה בוגר יותר דבר המצריך איפור קצת כבד וחלקם מעדיפים מראה אותנטי וטבעי, עניין של טעם והעדפה יש לומר, האמת אני בעד של משהו באמצע שישדר קצת בוגר אבל לא יאבד מהטביעות של הנוערים. אז במידה ובוחרים לאפר את הנערה חשוב לדעת גם איך, אחרי הכל לא לשכוח שבוק בת מצווה זה עדיין בוק לנערות ולכן חשוב לא להגזים עם האיפור. לקחת מאפרת מקצועית וסטייליסטית זה בהחלט אופציה שיכולה לשדרג.

להרגיש כמו דוגמנית צמרת

זהר, סטייל, יופי, אופנה, יחס כל אלה יגרמו למצולמת להרגיש כמו דוגמנית צמרת

הגיל הזה שכל נערה ואמא מחכים לו, הגיל הכי קשה שמלווה אתו את כל הקושי של גיל ההתבגרות והתופעות הנלווים שלו, אם יש משהו שהבנות בגיל מצווה ממתינות לו יותר מכל דבר, זה הצילומים לבוק בת מצווה והאירוע עצמו.  כן צילומי בת מצווה זה צילומים שהיום כולן עושות, טרנד שקיים כבר משהו כמו 10 שנים ואף אחת לא מוותרת על זה ויש הרבה סיבות לכך.

חשיבות של הבוק

לאירוע של פעם בחיים יש חשיבות רבה בתיעוד הרגע , הגיל הזה זה גיל בעל משמעות רבה גם בשל עיצוב האופי וגם בשל עיצוב המראה של הילדה. ולכן זה עוד סיבה טובה בשביל לתעד את הגיל הזה בצילומים.

בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה
בוק בת מצווה

10 טיפים לצילומים, שלא ישאירו אתכם אדישים.

מתעניינים בצילומי בוק לבת מצווה? תוכלו להיעזר ברשימת הטיפים הבאה, כדי לוודא שייצאו לכם תמונות בדיוק כפי שדמיינתם, ואולי גם הרבה מעבר לכך.

טיפ ראשון: לבחור מקום

הטיפ הראשון לצילומי בת מצווה מוצלחים, זה לבחור לוקיישן וכאן יש אפשרויות רבות. אפשר לצלם בחוף הים, בלב היער, במטע, בפארק שעשועים, ברחוב וגם בסטודיו. יש לכם רעיון מיוחד למקום שיכול להתאים? נשמח לשמוע ולראות איך לשלב אותו בתמונות.

טיפ שני: לבחור זמן

השלב הבא אחרי בחירת המקום זה לקבוע זמן וכאן חשוב מאד להתייעץ עם צלם מקצועי, מכיוון שאין הרבה שעות ביממה המתאימות לצילומים. צריך לקחת בחשבון את עונת השנה, האם צפוי גשם או שרב, מתי הזריחה ומתי השקיעה, ולדעת באילו שעות יש מספיק אור כדי לערוך צילומים מקצועיים. ברוב המקרים צילומי בוק לבת מצווה, הנערכים בחיק הטבע, ייערכו או מוקדם בשעות הבוקר או בסמוך לשקיעה.

טיפ שלישי: לשלב תחביב שקשור לילדה

כדי להכניס עניין לתמונות כדאי להכניס לתמונות אביזרים הקשורים לתחביב מיוחד של הילדה או נושא האהוב עליה במיוחד. זה יכול להיות כלי נגינה, ספרים או כל דבר אחר שעולה בדעתכם.

טיפ רביעי: לשלב צילומי רחוב עם אנשים, שלטים, בעלי חיים

רוצים תמונות מקוריות? כדאי לשלב צילומים של הילדה עם אנשים שונים, אפילו זרים ברחוב (בהסכמתם כמובן), בעלי חיים או שלטים מעניינים.

טיפ חמישי: לגוון עם מערכות לבוש שונות

כדאי להגיע לצילומים עם מספר מערכות לבוש, שהילדה תוכל להחליף. מצד שני אין צורך להגזים, לא מדובר במסיבת תחפושות.

טיפ שישי: להצטלם עם אקססוריז

אין כמו אקססוריז לשדרוג התמונות של כל בוק בת מצווה. תוכלו להביא אתכם כובעים, משקפיים, בועות סבון, פרחים, שמיכת פיקניק ואביזרים נוספים ובחלק מן המקרים הצלם מגיע גם הוא עם אביזרים מיוחדים משלו.

טיפ שביעי: לתת זמן להשתחרר

ילדות בנות 12 לא רגילות להצטלם ולדגמן ולכן בהתחלה יכולה להיות מבוכה קלה. מאחר ומדובר על בוק בת מצווה, חשוב להתייחס לזה בצורה טבעית ובסבלנות רבה, בלי להפעיל לחץ. אתם תראו שלאט לאט היא תשתחרר והתמונות יצאו טבעיות ויפהפיות.

טיפ שמיני: לשלב את בני המשפחה או ההורים

אפשר לצלם צילומי בוק כאשר הילדה היא המרכז של כל תמונה, ואפשר גם לשלב חלק מן התמונות עם ההורים והאחים. זו יכולה להיות חוויה מהנה ומגבשת.

טיפ תשיעי: לדעת שכל ילדה היא שונה

למרות שכל הטיפים שהוזכרו עד כה יכולים לתרום רבות להצלחת הצילומים, צריך לזכור שכל ילדה היא שונה. בגיל 12 חלק מהילדות יודעות להפגין בטחון עצמי והן יודעות בדיוק מה הן רוצות בעוד שאחרות מרגישות מבוכה. אחת תאהב צילומים בחוף הים ואחרת תעדיף צילומי על רקע קיר גרפיטי. אחת אוהבת לנגן על גיטרה והשנייה תעדיף לקרוא ספר. המטרה של הצילומים היא להביא בצורה מקורית את האופי הייחודי של כל ילדה וילדה, בלי לנסות לחקות תמונות אחרות או לגרום לה להיות משהו שהיא לא מרגישה נוח איתו.

טיפ עשירי: לבחור היטב את הצלם

כדי שהתמונות יצאו בדיוק כמו שרציתם והאיכות תהיה גבוהה, חשוב לבחור בצלם מקצועי, מומלץ ובעל ניסיון בצילומי בוק לבת מצווה. ביפוטו היא בדיוק החברה שאתם מחפשים. אנו מתמחים בצילומי אירועים מכל הסוגים ונשמח להביא את הזווית הייחודית שלנו לצילומים שלכם.

אם אתם מעוניינים בצילומים מקוריים, תמונות ברמה גבוהה, לוקיישנים מעניינים וחווית צילום אישית ומהנה, אתם מוזמנים לפנות אלינו. ביפוטו – מחברים תמונות לאנשים.

Call Now Button0547127770