מתנה ליום נישואין, מתנה לאישה

מתנה ליום נישואין, מתנה לאישה

מתנה ליום נישואין

יום הנישואין מתקרב ובא ואתם רוצים להנציח אותו בדרך מיוחדת ובלתי נשכחת? לביפוטו יש רעיון מעניין עבורכם.

המתנה

בכל שנה מחדש, כאשר יום הנישואין מתקרב ובא, אתם שוברים את הראש מה לעשות הפעם ואיך לציין את התאריך המיוחד הזה בדרך מקורית ושונה. השנה יש לכם הזדמנות לעשות זאת.

צילומי זוגיות, צילומים לאישה וצילומי משפחות עם ביפוטו

ביפוטו מציעים לכם חווית צילומים זוגית, שתשמש כמתנה ליום הנישואין או כמתנה לאישה. לא משנה אם אתם נשואים טריים או שיש לכם וותק של שנים רבות, אין כמו צילומי זוגיות רומנטיים או חושניים בלוקיישן קסום כדי לעורר את האהבה והקסם. כשהמצלמה בידיים שלנו, אין סוף לאפשרויות. נוכל לצלם אתכם לבד וכזוג. אפשר לשלב את הצילומים ביחד עם בני משפחה אחרים, במיוחד אם יש ילדים. ואפשרות נוספת היא להפתיע את הסבא והסבתא לכבוד יום הנישואין שלהם, עם צילומים של כל בני המשפחה, כולל הילדים והנכדים.

את הצילומים נערוך בהתאם לעונת השנה, מזג האוויר והאופי המיוחד שלכם, כאשר האפשרויות: צילומים רומנטיים בחוף הים, צילומים חושניים, צילומים מעוררי השראה לצד מבנה תעשייתי או נטוש, צילומים מלאי צבע במטע או ביער ואפשר גם לבחור בצילומי סטודיו.

מלבד חווית הצילום עצמה, אתם יוצאים עם מזכרת לחיים, אותה תוכלו להניח על שידה או מדף בבית, לתלות על הקיר, או לשמור באלבום מיוחד.

לצילומי זוגיות בלתי נשכחים, שיהוו מזכרת לחיים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לתאם לכם מועד ולבחור ביחד את הלוקיישן המתאים ביותר.


כאשר חושבים על מתנה מקורית ליום נישואין אז צילום זוגיות בכלל לא עולה על הפרק, ועצם זה צילומי זוגיות נהיה לכל כך מקורי בתור מתנה ליום הנישואין. אם תחשבו על היתרונות שיש בצילומי זוגיות בתור מתנה אתם תראו שהיתרונות הם רבים מאוד, אחרי הכל איזה אלטרנטיבות יש שיהפכו את יום הנישואין למזכרת שתשמר שנים. זוג שחוגג יום נישואין בדרך כלל חוגג בדרכים השגרתיות שכולנו מכירים וכולנו עושים אותם כל שנה ושנה עם זה צימר, בית מלון, מסעדה מתנה יפה וכד', אז מה יוצא לנו ממתנות אלה: בית מלון זה יפה ונחמד אבל שמסיימים את החופשה מהר מאוד שוכחים את מה שהיה, כך גם במסעדה אז הטעם של המנת גורמה והיין נשאר כמה שעות ומה אחר כך?

היתרונות בצילומי זוגיות בתור מתנה ליום נישואין

כאשר זוג בא לצילומי זוגיות לא רק שנשאר להם מזכרת יפהפייה מיום זה אלה גם תורם מאוד למערכת הזוגיות, התשוקה, הרומנטיקה והמחשת האהבה שיש בצילומים אלה עוזרים מאוד למערכת הזוגיות וזה לא נגמר רק בכך זה ממשיך בלהתבונן באלבום בהתלבות ומשם להשוויץ בתמונות תוך כדי הצגתם לחברים, למשפחה בפייסבוק וכד'

סיפור אהבה

לא סתם קוראים לצילומי זוגיות לאב סטורי, בצילומים אלה ניתן ליצור עם בני הזוג כל סיפור ולהמחישם בתמונות, אם זה את הסיפור של ההיכרות הראשונה שלהם, או לעשות צילומי טראש דה דרס שזה גם מאיין סיפור. כמובן ניתן ליצור כל סיפור רומנטי במהלך צילומים אלה כך שאתם קובעים מה ליצור והכל בצורה הפשוטה ביותר.

כמו שניתן להבין אין מתנה מקורית ומיוחדת מצילומי זוגיות, התמורה וההנאה שמקבלים במהלך הצילומים וגם לאחריה היא מאוד גדולה.

צילומי טראש דה דרס בתור מתנה

צילומי טראש דה דרס ניתן לעשות תמיד ולא רק לפני החתונה והיום הרבה זוגות שהם כבר נשואים עושים כך. צילומי טראש דה דרס זה דבר נהדר להמחשת רומנטיקה ותשוקה בדיוק כמו צילומי זוגיות, למעשה צילומי טראש דה דרס זה צילומי זוגיות לכל דבר ודבר רק בתוספת של חליפת חתן ושמלת כלה תוך הריסתם בים, וכן לא חייב שמלת כלה וחליפת חתן, שמלה לבנה לאישה ומכנס שחור עם חולצה מכופתרת לגבר בהחלט יספיק. לצפיה בעוד צילומים רומנטים