קליפ בת מצווה

לרה

קליפ בת מצווה

כצלם אירועים הרבה הורים שסוגרים איתי על צילום בת או בר מצווה שואלים אותי אם אני עושה גם קליפ בת מצווה/ בר מצווה, התשובה היא כן ולא, קודם כל אני עונה בשאלה מה הכוונה לקליפ בת מצווה, ולאיזה קליפ הם מתכוונים עם הכוונה לקליפ מושקע שנעשה ממצלמת וידאו ייעודית כמו מצלמת DSLR  או מצלמת וידאו כתף וכד' או למצגת תמונות שרוצים להציג באולם אירועים ורואים בו את אוסף התמונות בליווי סרטונים שנעשה לילדה מאז שהיא נולדה ועד גיל המצווה.

סוגי הקליפים

  1. קליפ וידאו – קליפ מושקע שנעשה על ידי צלם וידאו עם מצלמת וידאו ייעודית במהלך צילומי הבוק בת מצווה, זהו צילום וידאו מקצועי בסגנון ערוץ האופנה ובנוסף לצילומי הבוק מקבלים גם את תקציר האירוע שערוך בצורה משכנעת.
  2. מצגת –מצגת תמונות שנעשה בתוכנת פאוור- פוינט ובמצגת שמים את אוסף התמונות והסרטונים שיש לנערת מצווה , ואת מצגת זאת מציגים במהלך האירוע על גבי המסכים.

את הקליפ וידאו אנו בהחלט עושים אך מצגת תמונות אנו לא נוהגים לעשות, מהסיבה הפשוטה שחבל לכם על הכסף זה דבר שאתם יכולים ממש קל ופשוט להכין את זה, וכמעט תמיד יש מישהו בסביבה או במשפחה שיודע להכין מצגת לקליפ בת מצווה.

איך להכין קליפ בת מצווה

בשביל להכין קליפ בת מצווה אתם צריכים שהיה לכם קונספט ורצוי קונספט יפה שירגש את האורחים.

  • סדר – הקליפ צריך להיות בסדר מסוים אם זה סדר כרונולוגי שמתחיל מגיל נמוך עד הגיל המצווה או כל סדר אחר שאתם רוצים.
  • תמונות – התמונות שיש לבחור אמורות להוות עניין ועם משמעות, כך גם לגבי הסרטונים, יש לשים גם תמונות מצחיקות ומשעשות שיעלה חיוך קטן לאורחים שצופים בקליפ.
  • מוזיקה – את המוזיקה יש לבחור כך שיתאים את אווירת הקליפ שאתם רוצים לשדר
  • כתוביות – לכתוביות יש חשיבות רבה, עם זה כתוביות שילווה את המוזיקה שבחרתם, וגם כתוביות שיתארו את התמונות שבתוך המצגת.
  • בוק בת מצווה – הבוק בת מצווה שעשיתם עם הצלם אמור להיות יפה ומקצועי לכן יש לשים כמה תמונות מהבוק בת מצווה גם בתוך המצגת.
  • התמחות – לכל נערה יש איזה תחביב או התמחות מסוימת, אם זה שירה, ריקוד, ספורט וכד', לכן יש לתת דגש רב להתמחות הנערה עם זה בהכנת סרטון או תמונות שידגיש את ההתמחות של נערת הבת מצווה.
  • אורך של הקליפ אמור להיות בצורה כזאת שתמשיך לעניין את האורחים לאורך כל הקליפ, קליפ ארוך מידי יגרום לאורחים שעמום ואי נוחות, קליפ קצר מידי יראה מן חוסר רצינות, האורך הרצוי לקליפ בת מצווה הוא כ 8-12 דקות.

הכנת הקליפ במחשב

יש דרכים רבות ומגוונות להכין את הקליפ במחשב אם זה עם תוכנת פאוורפוינט או ווינדוס לייב מובי, ויש מדריכים רבים באינטרנט וביוטיוב, אני יצרף כאן 2 קישורים למדריכים אלה שיעזרו לכם מאוד בהכנת הקליפ

מדריך לשימוש בווינדוס לייב מובי בשביל הכנת קליפ בת מצווה

מדריך לשימוש בפאוור פוינט בשביל הכנת קליפ בת מצווה

Leave a comment

Call Now Button0547127770