תאורה טבעית

כתלוג חתונה

 תאורה טבעית

כאשר הוזמנתי לצילום של שמלות כלה, עם הדוגמנית דיאנה נוביק המושלת והמאפרת ענת יפה המדהימה בליווי שמלות כלה של קרן ברקוביץ, התבקשתי לצילומים שהם קצת שונים מבחינה טכנית, האפשרויות הם רבות בליצור משהו לא שגרתי מבחינת צילום, אם זה קומפוזיציות שונות, מיקום שונה וכד', אך כמו כן אני לא כל כך אוהב לשבור מוסכמות בכל הקשור לצילום, אז לכן החלטתי לעשות את רוב הצילומים בתאורה טבעית, גם בבחירה זאת יש ריזיקה, אבל לא כך שיהרוס לי את התמונות, כמו כן הדרישה הייתה עם הרבה אוירה של וינטג', ולכן תאורה טבעית תתרום מאוד לאווירה זאת.

 תאורה טבעית

 

 

מקום הצילומים היו במזכרת בתיה, שזה מיקום מעולה לצילום קטלוג או בכלל צילום חתונה, האמת העדיפות הראשונה שלי למיקום היה חוף פלמחים, אבל החשש של משתתפי ההפקה זה שהם חששו מידי מאווירה של טראש דה דרס, אז לכן הלכנו על האפשרות השנייה של מזכרת בתיה. היתרון בצילום קטלוג מסוג זה או צילום חתונה במזכרת בתיה הם רבות במיוחד כאשר באים במטרה לצילומים באור טבעי, יש שם מקומות רבים שמוסתרים מהשמש, ומרוככים מאוד מבחינת תאורה, כמו כן האווירה הקלסית שיש במקום מעולה לכל צלם חתונות או כמו במקרה זה של צילום קטלוג.

 תאורה טבעית

 

המיקום הראשון שהתמקמנו בו לצילומים היה ליד הטלפון האדום והמפורסם, מיקום אשר יגרמו לתמונות אווירה קלאסית, מבחינת תאורה השמש לא חודרת ישירות למיקום זה כך שהתאורה מאוד עדינה ומרוככת. במקום זה נכחו צלמי חתונות רבים, שכן אם יש לכם תכניות לצלם שם תיקחו בחשבון שסביר להניח יהיה אתכם שם צלם חתונות אחד או שתיים. ממיקום זה המשכנו כמה מטרים למקום שיש בו קצת צמחייה, בשביל אווירה טיפה רומנטית וגם כי אני אוהב מאוד עומק שדה רדוד כאשר יש צמחייה ברקע, דבר שבהחלט תורם לתמונות.

 תאורה טבעית

המיקום השלישי  נמצא כאשר הלכנו כ50 מטרים, המיקום היה בעל סוכה ענקית, דבר מעולה בשביל ליצור תאורה מיוחדת מהשמש, הסוכה תורמת בכך שהשמש לא מכה ישירות על המודלית אלא חודרת מהצדדים, ובכך האור לא חזק מידי והוא עוטף את פני המודלית, ועם העמדה מוצלחת של המודלית ניתן ליצור מהאור תאורה נעימה מאוד, ואפקטים יפים כמו לשרוף את קצוות השיער או משחקי צלליות.

 תאורה טבעית

 

המיקום הרביעי –  כאן כבר ניסינו לאתגר את המצלמות בצילום ישיר מול השמש, המצלמה מאותגרת כאן בגלל הקושי בפיקוס וגם בגלל הטווח דינמי הנמוך שתמונות מסוג זה יוצרות, אך עם מצליחים לעמוד באתגר אז מקבלים תמונות עם "היילייט" גבוה ואווירה מיוחדת, כמו כן מקבלים תמונה בעל סגנון דהוי שתורם המון לאווירת הוינטג'. משם כבר סיימנו את השימוש בתאורה טבעית והתחלנו לצלם עם מבזקים חיצוניים, אחרי הכל גם צריך גם לעבוד על בטוח.

 תאורה טבעית

שימוש בתאורה טבעית מתאימה לכל סוג של צילום במיוחד כאשר מדובר במודלית, או מודלית כמו טראש דה דרס או צילומי החוץ של החתונה, וכמובן צילומי אופנה.

It floor possible increase Kegels, around size, can. Over-the-counter should also some available for the pain the. levitra malaysia Don't are is pills defined not open on.

Leave a comment

Call Now Button0547127770