אלבום תמונות

אלבום תמונות

כאשר הזוג המקסים הזה ויש לציין המאוד יפים פנו אלי לצילומים בשביל ליצור אלבום תמונות יפה, אז מיד הצעתי להם צילומי זוגיות.

בשיחה איתם הסברתי להם מה זה בדיוק צילומי זוגיות ואיך זה מתנהל.

IMGP0157-Edit-Edit

בקצרה אני יסביר כאן מה זה

צילומי זוגיות זה צילומים רומנטיים שמהווים מן מזכרת נאותה לפרק זמן של זוגיותכם, אם זה תקופת האירוסין, חגיגת חברות של שנה, מתנה ליום הולדת וכד'. מסיבה זאת הרבה צלמים קוראים לצילומים אלה צילומי רווקות, אך שלא יהיה מקום לספקות צילומי זוגיות מתאימה גם לזוגות נשואים.

 

הזוג שפנה אלי רצו אלבום תמונות שימחישו את חי הרווקות שלהם בעודם צעירים, יפים וחטובים, והדרישה שלהם מהצילומים היא להמחיש את הרומנטיקה והאהבה בניהם. וכך עשינו.

 

מיקום המפגש לצילומים קיבוץ פלמחים שלטענתם מקום מאוד חשוב לקשר בניהם

כמו כן הם באו עם בגדים שגם כן קשורים לתחילת הקשר בניהם. כמו שניתן להבין במהלך צילומי זוגיות אנחנו ממש יוצרים סיפור אהבה, שזה גם כן אחד הכינויים הפופולריים לז'אנר זה של צילום, צילומי לאב סטורי. במהלך הצילומים בקיבוץ שהתחיל בצילומים בסגנון המסורתי, התחלתי גם לצלם כל אחד מבני הזוג לחוד, דבר מתבקש יש לציין שכן סגנון האופנה מאוד מדבר אליהם.

IMGP0301-Edit-Edit

משם המשכנו למבנה נטוש שנותן אוירה ייחודית ומעניינת, שוב גם פה בניסיון ודגש עם כמה שיותר באווירה רומנטית, כמובן שמאוד רצוי לבוא עם כמה סטים של בגדים שכן לכל לוקיישן ננסה להתאים את הבגד שלו. חוץ מסטים של בגדים גם מאוד רצוי לבוא עם אקססורים למיניהם שיעצימו את תחושת הרומנטיות שבצילומי זוגות, אקססוריז מתאימים יכולים להיות בקבוק יין, שמפניה, ספר (שנותן תחושה של פיקניק ואווירת רטרו), כלי נגינה,וכד'

IMGP0180-Edit

כמובן שיש עוד דרכים יצירתיות להעצים את צילומי הזוגיות, דוגמה נפלאה לזה היה לי שנה שעברה כאשר הבן הזוג היציע נישואים במהלך הצילומים דבר שהפתיע אותי לא פחות מבת זוגתו גם שכן לא הייתי מודע לתהליך זה, אבל התרגשות והאווירה שנוצרה הייתה פנטסטיות. דרך אגב במידה ויש לכם תוכניות כאלה אז רצוי מאוד להכין אותי או את הצלם שלקחתם מראש לגבי תהליך זה.

קישור לגלריית צילומי זוגיות

Call Now Button0547127770