הגן היפני לצילומי בוק בת מצווה

הגן היפני

  • IMGP9618-Edit-Edit
  • IMGP9495-Edit-Edit
  • IMGP8773-Edit-2-Edit
  • IMGP8839-Edit-Edit-Edit
  • הגן היפני
    הגן היפני
  • IMGP8852

אני בדעה שטיפה רצוי להתאמץ על צילומים שעושים פעם בחיים ולכן אני ימליץ על מקום טבעי ונחשק יותר, וכן התחושה בגן היפני היא מלאכותית למדי וכמו שצוין הוא גם קטן למדי. וכמו כן רוב צילומי שם היה לי בעיית תאורה קשה עם אור חזק שנכנס, אפילו באמצע החורף דבר שמשקה על הצילומים, דבר זה נובע בגלל מיקום הגן שמסבבו הכל פתוח.
איך יוצא התמונות
במידה והחלטתם להצטלם בגן היפני זה לא אומר שלא יצא תמונות יפות ואפילו מהממות, שכן כמו שצוין האפשרויות הם רבות, אם זה צילומים על הגשר, או להעמיד את הנערה במיקום שלפני הצמחייה בשביל ליצור עומק שדה רדוד ומהמם, האפשרויות להתאים את התלבושות בהתאם לאווירה של המקום ייתן את שלו גם כן.
טיפים לצילומים בגן היפני
תלבושות - בנוסף לתלבושות האוהבות אפשר גם להביא תלבושות שיעצימו את האווירה של המקום כמו בגדים בסגנון סיני או יפני, ומטפחות בסגנון המתאים.

הגן היפני

מה יש שם ולמה זה כל כך פופולרי לצילומי בוק בת מצווה, לאחרונה האמת כבר מגמה של כמה שנים, קורה הרבה שאני מצלם בוק בת מצווה בגן היפני. הרבה הורים שסוגרים אצלי צילומים לבוק בת מצווה וגם בר מצווה דורשים או מתעניינים לעשות את הבוק בגן היפני.
מה זה הגן היפני
הגן היפני זהו גן שממוקם בחולון ככה שהוא נגיש וקרוב ונמצא ממש באיזור המרכז.
הגן מעוצב בסגנון יפני עם צמחיה סבוכה, גשרים יפים, אגם ונחלים (לא טבעיים), וגם גזיפו בסגנון יפני. הגן עצמו קטן למדי (2 דונם) לכאורה נשמע יפה ומעולה לצילומי בוק בת מצווה, זה אכן כך גם נח גם במרכז וגם הכל מרוכז במקום אחד.
אז למה לא בעצם

Call Now Button0547127770