הזוג עם האקורדיון

הצילומים:
את הצילומים בחרנו לעשות ביער ליד מודיעין בשל בקשת הזוג להרבה טבע בתמונות, המיקום עצמו דיי מעניין עם כל השקדיות והצמחייה שיש שם, בנוסף היה שם גם כמה מבנים נטושים שתמיד תורמים לתמונות, אך גם יש במקום גם כמה חסרונות ברורים עם זה הקושי בלהשיג מקום מוצל, שכידוע הכרחי לתוצאות של הצילום.
התמקדנו בפינה קטנה שמוקפת בעצים והתחלנו לצלם בשלל העמדות רומנטיות, ולאחר שניסינו כמעט את הכל, התחלנו לעבור לאקססוריז שהיה בידנו, עם זה מזוודה בסגנון רטרו שנותן הרבה וינטג' לתמונות, האגרטל עם הפרחים שמוסיפים את הצבע והניחוח שלהם, וכמובן את אקורדיון שממש נותן ואוו לתמונות. משם החלטנו ללכת קצת ברגל ולהצטלם ליד מבנה נטוש שכידוע מבנים נטושים נותנים המון אווירה של תשוקה בתמונות גם אם כי עדיין שומרים על צניעות. ומהזמן שנותר לנו אחרי שהספקנו לעשות המון ניצלנו את הזמן בכמה תמונות קיצ'יות ובנאליות של החזקת שלטים ואבנים עם התאריך.
הזוג עם האקורדיון
מתנה ליום נישואין
כיום כמעט כולם נוהגים לעשות לפני החתונה צילומי טראש דה דרס או צילומי זוגיות, אך מה קורה עם זוג שרוצה תמונות זוגיות לאחר החתונה כמתנה ליום נישואין, האם אפשרי לעשות זאת גם לאחר החתונה ושזה ייתן את אותו האפקט והרושם כמו שזה נותן לזוג מאורס? האמת זה יוצא ניפלא.
כאשר הזוג המדהים הזה פנו אלי הם מאוד רצו לעשות צילומי טראש דה דרס בתור מתנה ליום נישואין, אך לא התאים להם להציג לעיני כל את התשוקה ואת האקזוטיות, הפתרון שאני המלצתי לזוג זה וכמו לזוגות רבים אחרים שאני רואה בהם סוג של ביישנות או צניעות זה צילומי זוגיות או צילומים רומנטיים, שלמעשה זה לא כל כך רחוק מצילומי טראש דה דרס (שכידוע גם טראש דה דרס זה סוג של צילומי זוגיות), נכון אין את השמלת כלה ואין את התשוקה המומחשת לאורך כל הצילום כמו בטראש דה דרס, למרות שזה בהחלט אפשרי, אך כאן יש זוג מאוהב שרוצה תמונות עם הרבה ניחוח של רומנטיקה בשביל להביא לעצמם מתנה ליום נישואין מאוד כיפית ומקורית.
Call Now Button0547127770