הכי אמיתי שיש מתנה מקורית

הכי אמיתי שיש

מתנה מקורית ליום נישואין

הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש
הכי אמיתי שיש

מתנה לכבוד יום נישואין

הזוג המדהים שאתם רואים כאן פנה אליי בשביל לחגוג ולתעד את יום הנישואין שלהם, יום נישואין ה25. בשיחה איתי בטלפון הדבר הראשון ששאלו זה כמה מוזר לחגוג את יום הנישואין בצילומי זוגיות, תשובתי הייתה בחצי גיחוך שכולם יצחקו, אך לאחר הסברים של היתרונות בצילומים אלה במיוחד כשמדובר במתנה לכבוד יום נישואין החלטנו לסגור על תאריך.

טרום צילום

בפגישה של יום הצילום היה חשוב לי להקשיב לזוג, שמן הסתם כבר לא הצטלם בצורה מקצועית המון זמן ולכן הטענות וחששות של חוסר פוטוגניות וחוסר בטחון מול המצלה עלה מצדם כמה פעמים בהתחלה, תשובתי הייתה שבקשר לפוטוגניות הרבה תלוי בצלם ובטחון מול המצלה יבוא כבר תוך חצי שעה מתחילת הצילום וכך היה. קבענו להיפגש באזור הלוקיישן שזה פלמחים, בפגישה כבר בהתחלה הבנתי שהצילומים יהיו עם אופי רומנטי ופחות חושני אך כמובן נתתי להם גם את האפשרות להחליט ולשנות

תחילת הצילום

כאמור הלוקיישן שנבחר בידי הזוג הוא חוף פלמחים ומכיוון שאזור זה גדול ורחב החלטתי לחלק את הצילומים לשתי לוקיישנים, אחד זה אזור היער שליד החוף והשני זה החוף עצמו, התחלנו את הצילומים ביער תוך התאמת הסטייל והאקססוריז ללוקיישן כמו לבוש פרחוני ואקססוריז של ערכת פיקניק, יין, סלסלת פרות מכתבים רומנטיים ןכד', דברים הנותנים תחושה של זוג טרי ומאוהב. בחלק זה של צילומים המטרה שהייתה לי זה לגרום לזוג להתחבר ולהרגיש טוב עם המצלמה.

מהלך הצילום, לוקיישן שני

מהיער המשכנו לאזור החוף תוך החלפה ושינוי של הסטייל, בשלב זה הזוג כבר היה נינוח והרגיש טוב מול המצלמה. בלוקיישן זה של הים כל המטרה שלי היתה להמחיש רגש בתמונות, דבר המתבקש בצילומי זוגיות לכבוד יום נישואין של 25 שנה. לכן העמדות היו עם דגש על רומנטי שזה העמדות פשוטות אך נעימות ונותנות הרגשה טובה למתבונן, גם בשלב זה היה סטייל ואקססוריז מתאימים כמו בגדים לבנים בתור סטייל וגיטרה בתור אקססוריז, אך בנוסף לזה היה לנו גם בונוס גדול בקשר לאקססוריז והבונוס זה מן חופה מאוד מרשימה עם הרבה פמוטים וכלי כסף ששימש להפקת אופנה אחרת, כמובן שהתלבשנו על החופה וניצלנו אותה עד תום.

מערך הצילום

תאורה – השימוש בצילומים אלה היה בתאורה טבעית למרות התנאים המאוד קשים שהשמש הביאה לי, והסיבה היא שלא רציתי לפגוע בדינמיות עם הזוג שכן העמדה של מבזקים היה מקבע את הזוג לאזור מאוד סטטי וקטן. שוב אני מדגיש אני רואה בצילומי זוגיות גם סוג של בילוי והייתי מוכן לא לעבוד עם מבזקים בשביל חופש התנועה, גם אם זה כרוך בעוד קצת עבודה עם המחשב לאחר הצילומים.

לוקיישן – חוף פלמחים, דרישת הזוג היה להצטלם בחוף יפה שלא מסגיר מקום עירוני ושיהיה במרכז. בנוסף נעשו גם צילומים ביער הסמוך.

סטייל ואקססוריז- היה סטייל מותאם כמו בגדים פרחוניים ובגדים חגיגים לבנים שמתאמים לים, האקססוריז היה פשוט אבל עם תרומה גדולה כמו גיטרה וערכת פיקניק לתחושה רומנטית

עריכה – נעשה עריכה בחלק מהתמונות בשביל לתת פיצוי חשיפה. אך בחלק קטן מהתמונות נעשה שימוש בפוטושופ בשביל להמחיש יותר את האווירה הרומנטית.

Call Now Button0547127770