חטובים

חטובים

יצא לי לא מעט לצלם זוגות חטובים ואפילו חטובים מאוד למעשה עושה רושם שכמעט כל זוג שחי במרכז מקדיש לו איזה 10 שעות שבועיות במכון כושר ומטפח את המראה החיצוני ואת הבריאות, במצב כזה אני יודע שאני צריך להמחיש על המצלמה את ההשקעה שהם נותנים בפיתוח הגוף ובפעילות הגופנית, גם אם זה אפילו מתבטא בתמונות חושפניות תוך כדי השקעה במערך תאורה ועריכות ארוכות, אך מה קורה אם בא אלי זוג שהם "קצת" יותר מעוד זוג חטוב אלה מר ישראל בפיתוח גוף ובת זוגתו, כאן כמובן לא רק שאסור לי לפשל בהמחשת חיטובי הגוף שלהם אני גם צריך להעצים אותם
צילומי זוגיות

הזוג

בני הזוג אור ורחלי וכמו שצוין אור הוא מר ישראל בפיתוח גוף ובת זוגתו רחלי מדריכת כושר מחוננת בעלת ותק רב בתחום.
מהכרותיי עם הזוג הפנייה הייתה ממני אליהם, שהמטרה שלי הייתה להציג צילומי זוגיות בניחוח חושני עם שילוב של צילומים תדמיתיים.

המפגש

אני והזוג נפגשנו כשעתיים וחצי לפני השקיעה, זמן אידיאלי לצילומים. כבר מהרגע הראשון שראיתי אותם כשהם יוצאים מהרכב בלבוש של גופיה ספורטיבית, תגובתי הייתה ואוו הם חטובים, ממרחק רואים את כל הקימורים של הגוף, אני מקבל אותם בשלום ואור מחזיר לי בהתנצלות על זה שהוא נפוח בגלל מילוי מסה לפני תחרות, לא הבנתי על מה הוא מדבר ונראה כאילו אני מסתכל על שוורצנגר, כן כבר ממזמן ידעתי שהם זוג צנוע, ונתתי לו לרדת מהר מהצניעות בהסבר שזה לא תורם לצילומים.

לוקיישן

את הלוקיישן הייתי צריך לחלק לשתיים בזמן קצוב יחסית של שעתיים וחצי כאשר החלוקה הייתה לוקיישן שמתאים לצילומים רומנטיים ולוקיישן שמתאים לצילומים תדמיתיים. הלוקיישן הראשון התחלנו באזור מבודד עם הרבה מבנים נטושים ושם עשינו את הצילומים הרומנטיים והחושניים ומשם המשכנו לחוף פלמחים ועברנו לצילומי התדמית תוך כדי פעילות גופנית מצד הזוג והרבה פוזות דאווין.
צילומי זוגיות

תאורה

כידוע התאורה זה החלק החשוב ביותר בצילום ולכן מחששות של יום עם תאורה טבעית קשה החלטתי לסמוך על עצמי בעניין הזה ולא הטבע, בעקבות זאת דאגתי להצטייד במארך של מבזקים וחצובות ולעשות את האור בעצמי, בעיקר בחלק הראשון של הצילומים שהיה בתוך מבנים נטושים, רוב הצילומים בתוך המבנה היו עם שני מבזקים חיצונים והיו גם מקרים עם שלוש כאשר הרגשתי צורך בלעשות מילוי רב יותר של האור. באזור החוף גם כן היה שימוש עם שני מבזקים והיה גם מקרים רבים שלא השתמשתי במבזקים ועשיתי שימוש בתאורה טבעית.

סטייל

הסטייל היה פשוט בעיקרו וההקפדה הייתה על לבוש שמתאים לחטובי גוף אשר מגדישים את מבנה הגוף ותורמים לצילומי התדמית של מדריכי הכושר, בנוסף היה גם לבוש מינימלי של הלבשה תחתונה בצילומים הרומנטיים והחושניים.
Call Now Button0547127770