חתונה אורבנית

חסרונות:
לא כמו שדמיינתם – סביר להניח שאת החתונה שלכם דמיינתם כשאתם במקום פסטורלי או קלאסי כמו יפו העתיקה, אך ניתן להשלים זאת עם צילומי טראש דה דרס. שכידוע ניתן לעשות צילומי טראש דה דרס בכל מקום ולאו דווקא בחוף ים.
התרגשות יתרה – כמות המחמאות מהעוברים ושבים וכמו כן הצפירות הרבות מהרכבים העוברים יכולים להלחיץ ולגרום להתרגשות יתרה אצל הזוג, אך יש כאלה שכמובן יאהבו את זה.
הצילומים לצורך העניין היה בצפון תל אביב אך כאמור זה לא משנה איפה זה כאשר הצילומים הם עם רקע אורבני. התמונות שעמדו לי בראש ברגע שהחלטנו שהם יהיו ברחוב זה דווקא צילומים על הכביש ודווקא תמונות עם אוטובוסים ומוניות ברקע, כמו כן עדיין חיפשתי מקומות לצילום שיש צמחייה ברקע שניתן למצוא אותם בכל רחוב, ולכן מצאנו ספסל בתוך גן שעשויים שהוסיפו המון. בל נשכח את החוויה המדהימה שעבר על הזוג כאשר כל הרכבים נותנים כבוד גם כאשר אני מצלם אותם באמצע הכביש, בנוסף הזוג קיבל אין ספור מחמאות מהעוברים ושבים, בהחלט הרגשה טובה. לאחר שמיצנו כבר עם צילומי הרחוב ראינו שנשאר לנו עוד מספיק זמן להגיע ללוקיישן נוסף, לכן נסענו משם לנמל תל אביב שהיה במרחק של כ 5 דקות נסיעה והמשכנו שם את הצילומים.

צילום חתונה אורבני צילום רחוב
לראות זוג שעושה את צילומי החוץ ברחוב כמו שניתן להבין מהכותר, צילום חתונה אורבני אז זה לא דבר שכיח, וכמעט אף זוג לא ידרוש זאת, האמת שגם צלם חתונות לא יציע את האפשרות הזאת של צילומי החוץ לעשות ברחוב, לפחות רובם.
האמת ניתן להבין זאת שכן זוג ביום חתונתם בצילומים עם אוטובוס ברקע לא כל כך נשמע טוב, כך גם זוג שהולך באמצע הכביש, לעומת זאת צילומים שנעשים בטבע או יפו העתיקה נשמע יותר מעניין, אבל זה רק נשמע כך, כי אם אתם בקטע של מקוריות וייחודיות אז צילומים אורבניים בהחלט אופציה מעניינת. וזאת הייתה הדרישה של הזוג הנפלא הזה, צילומים שהם קצת שונים ומקורים וסיבה נוספת לצילומים ברחוב הייתה בגלל הדרישה של קירבה לסטודיו לאיפור וגם שנגיע בזמן לחופה ולאירוע.

למעשה יש יתרונות רבים בצילומי החוץ של הזוג כאשר הלוקיישן הוא אורבני, והם:
זמינות – צילומים ברחוב זמין בכל מקום ובכל זמן.
זמן – בגלל שבכל מקום ניתן לעשות צילומים אורבניים, זה חוסך לנו זמן בהגעה ללוקיישן ומהלוקיישן לאירוע עצמו.
ייחודיות – צילומים אורבניים זה מאוד ייחודי ומקורי בגלל שכמעט אף זוג לא עושה זאת, ובגלל סיבה זאת יהיה לזוג אלבום מאוד מקורי.
חוסר מאמץ – בגלל שזה זמין ונגיש הזוג לא מתעייף במציאת לוקיישן.

Call Now Button0547127770