טראש דה דרס בים המלח

טראש דה דרס ים המלח

טראש דה דרס ים המלח
טראש דה דרס בים המלח

טראש דה דרס ים המלח
טראש דה דרס בים המלח

מדריך צילום לטראש דה דרס ים המלח

טראש דה דרס
טראש דה דרס בים המלח

טראש דה דרס בשביל להפוך לעוד יותר מושלם את צילומי החתונה

IMGP0582-Edit-Edit-Edit
טראש דה דרס בים המלח

טראש דה דרס
טראש דה דרס בים המלח

IMGP0636
טראש דה דרס בים המלח

IMGP0776-Edit
טראש דה דרס בים המלח

IMGP0870-Edit
טראש דה דרס בים המלח

IMGP0721
טראש דה דרס בים המלח


במדינה הקטנטונת שלנו יש הרבה מקומות מיוחדים ואחד מהם שהוא גבוה ברשימה של מקומות מיוחדים אבל נמוך מאוד על פני הקרקע נמצא ים המלח, ולצילומי טראש דה דרס בים המלח יהיה קשה למצוא מקום מיוחד ממנו גם בכל העולם כולו.

אז מה מיוחד כל כך בצילומי טראש בים המלח?

עצם העובדה שהוא נמצא במקום הנמוך ביותר בעולם כבר מבטיח למשהו מיוחד. אם זה הים המיוחד עם כל הגבשושים, הזריחות המרהיבות, גבישי המלח, הצבעים המיוחדים והמקוריים, השממה של המקום, תוואי הדרך על האדמה, כל אלה ועוד מבטיחים לנו תמונות מרהיבות של צילומי טראש דה דרס.


שורה תחתונה, התזמון של השעה זה שיקבע אם יצא לכם תמונות יפות או תמונות גרועות.

תאום עם הצלם – תאום מדויק בקשר ללוקיישן, דבר שלכאורה נשמע כמובן מאליו, אבל תאמינו או לא שהרבה זוגות וגם הצלם עצמו מבזבזים זמן יקר מאוד על חיפוש או הדרכה ותמרון של אחד הצדדים בקשר למיקום

התמונה שאתם רוצים – התמונות של טראש דה דרס בים המלח תמיד יוצאות מקוריות וייחודיות, וזה טוב מאוד, אבל לכל זוג שלפני צילומי טראש דה דרס יש איזה תמונה בראש שהוא רוצה גם כזאת, עם הוא ראה את זה באיזה אתר באינטרנט או פייסבוק או בכלל אצל זוג חברים, אז ההצעה שלי היא לא להתבייש ולכן תראו לצלם תמונה לדוגמה של צילום טראש דה דרס שאתם רוצים בשביל לנסות לשחזר גם.

לנצל את הסביבה – באזור ים המלח יש הרבה מקומות מיוחדים בנוסף לים עצמו שאפשר לעשות שם אחלה של תמונות רק צריך לחפש קצת, בנוסף יש את עין בוקק מקום מרהיב לצילומים שביחד עם ים המלח יש לכם חבילה מנצחת.

חשוב לזכור

כאשר מדובר על צילומי טראש בים המלח, ים המלח הוא לא רק שלכם הוא של כולנו וים המלח הוא לא בלוק ציור, אז בקשה לי עליכם להימנע מצבעי גועש או כל דבר אחר שיזהם את המקום וגם כן לנקות אחריכם את הלכלוך, בשביל שימשיך להיות מקום מיוחד ושאחרים ייהנו ממנו גם כן.


לא הכל ורוד

לצילומי טראש דה דרס בים המלח יש גם חסרונות והם: חום אימים, שמש חזקה ומסנוורת, זיעה, תשישות, צבעים חד גוונים, קונטרסט גבוה, כל אלה גורמים לכך שכמו הקלות שאפשר לעשות צילומי טראש דה דרס מרהיבים בים המלח אפשר גם בקלות לעשות תמונות ממש לא יפות ומחמיאות. ובשביל שיצא תמונות טראש דה דרס בים המלח יפים כמו שאתם מדמיינים צריך קצת להתאמץ, שכן במידה ולא תעשו אותם אז יהיה קשה מאוד להוציא תמונות יפות וטובות.

בשביל שהכל ילך כמו שצריך

כאשר מדובר על צילומי טראש בים המלח, כדאי מאוד להגיע לפחות כשעה לפני הזריחה - תצאו מוקדם, הכוונה מאוחר בלילה השביל להספיק להגיע בזמן ללוקיישן שלכם בים המלח, כך אתם תהינו מזריחה יפה, צבעים יפים גם בשמיים וגם על הים עצמו, דבר שיבטיח לכם תמונות טובות ויפות, בנוסף לכך חשיבות של השעה הנכונה יתרום לתאורה יפה ורכה שזה הדבר החשוב ביותר בכל הקשור בכלל בצילום, בכך שזה יוצר רכות בתמונה שמחמיא מאוד למצולמים וגם הופך את התמונה לאיכותית יותר מבחינת הפלט של התמונה.


Call Now Button0547127770