כלה אצילית

כלה אצילית

כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית
כלה אצילית

צילום קטלוג לשמלות כלה בסגנון הרוקוקו

בצילום קטלוג זה נדרשו ממני כמה מאפיינים: אחד שיהיה בסגנון וינטג' והשני להפגין הרבה אצילות בתמונות. לצורך זה הושכר הדירה המדהימה הזאת בדרום תל אביב, אשר כולה מעוצבת בסגנון הרוקוקו ובסגנון עיצוב של המאה ה18. בהפקה לקחו חלק שתי דוגמניות, מאפרת, מעצבת שיער, מעצבת שמלות ואני הצלם. הפקה בגודל סטנדרטי כמו שניתן להבין.

מבנה הדירה; הדירה קטנה יחסית כ50 מטר לערך אך בגלל המגוון הריהוט שבו והעיצוב שבא לידי ביטוי בציורים יפהפיים בגדלים שונים וגם בעיטורים מרשמים בכל פינה. ניתן להעביר כאן הפקה של צילומים בלי בעיה גם הפקה של קטלוג לשמלות כלה, יצא לי לראות הרבה צילומים שנעשים בדירה הזאת ורובם לצילומי קטלוגים לשמלות כלה אך גם הדירה מתאימה במיוחד לצילומי נוף של צילום חתונה כאשר יש חורף בחוץ או לצילומי זוגיות, לזוגות שרוצים צילומי אינדור (צילומים בתוך מבנה). אז כן ניתן לעשות שם צילומי זוגיות מיוחדים או צילומי חוץ של חתונה, רק שזה לא חוץ זה בפנים, איך שזה לא יהיה, זה יצא מיוחד.

תאורה: מבחינת התאורה של הדירה, דבר שחשוב מאוד לתוצאות הצילום, התאורה שמתקבלת טובה ויש הרבה אור צהוב שמתקבל מכל עיטורי הזהב, לכן כמובן מומלץ מאוד לעבוד עם מבזקים.

מערך הצילום: ברוב הצילום נעשה שימוש עם 3 עד 4 מבזקים בשביל לתת מילוי טוב על המודלית ועל השמלה. חשוב היה להבליט את האיפור גם כן. כמו כן ניתן בהרבה מקרים גם מילוי על יתר הסביבה ולא רק על המודלית. היו גם מצבים שרציתי תאורה טבעית בחלק מהתמונות ולכן לא השתמשתי במבזקים במצבים אלה, תמונות עם תאורה טבעית עשיתי ליד החלונות בשביל שיהיה לי תאורה צדדית מהשמש החודרת דרך החלון, תמונות מסוג זה תמיד יוצא דרמתי, אך כאמור זה בחלק קטן מהתמונות, אחרי הכל צריך ללכת על בטוח במיוחד בהפקות בסדר גודל כזה או בכלל בהפקות לשמלות כלה

מודליות: רבקה, לאה

מעצבת שמלות: טלי פינטו

מעצבת שיער: אורטל סבח

מאפרת: אפרת יהב

בעל דירה: רונן סאס

Call Now Button0547127770