יום אהבה ויום נישואין באותו היום

מתנה ליום נישואין

 

יום אהבה ויום נישואין באותו היום

צילומים לכבוד יום אהבה באתר זה רשמתי לא מעט סיבות לצילומי זוגיות, ( גם טראש דה דרס זה צילומי זוגיות) אבל הפעם מדובר ביום אהבה, כמובן שהמטרה של צילומי זוגיות אלה זה להמחיש את הקשר החם בין בני הזוג. אלכס וריטה, זוג יפה ופוטוגני, מצחיק ומקסים שבאו להצטלם במיוחד במטרה זאת של יום אהבה. האמת הם אהבו מאוד את הרעיון והם באו עם אובר אנרגיות נכונות ומתאימות עם ים של אקססוריז ולבוש, כך שהשעתיים שחשבתי לצלם הפך לחמש שעות אבל חמש שעות של עבודה בכיף.

הכנה לפגישה

לפני המפגש בהסברים הטלפונים תאמינו את השעה, את המיקום, ומה צריך להביא, השעה הייתה מתוכננת לאחד וחצי והמיקום בנצר סירני, בנוסף שאלו איזה אקססוריז ולבוש להביא, תשובתי הייתה להביא בגדים שהם אוהבים עם בחירה חופשית שלהם, אחרי הכל חשוב שיהיה להם נח עם מה שהם מצטלמים כך גם לגבי האקססוריז

מפגש והמיקום

המפגש היה באחד וחצי והמיקום חניון נצר סירני. המפגש החל ללא עיכובים וכמתוכנן, כבר בדקות הראשונות של המפגש  הבנתי כמה כריזמה יש לזוג, באופן כללי אני תמיד מנסה לדעת בדקות הראשונות כמה המצולמים או במקרה הזה הזוג אוהב ורגיל למצלמה, אז גם במקרה הזה קבלתי רושם טוב, ומהחניה המשכנו לוקיישן הראשון.

לוקיישן

לפני המפגש עם המצולמים אני תמיד נוהג להגיע כחצי שעה קודם ואחת הסיבות זה למצוא נקודות מעניינות לצילום. כמובן שידעתי את הלוקיישן הספציפי שאני תכננתי לצלם בו אך כאמור אני מחפש אופציות נוספות, בטיול הקצר שעשית במקום נגלה לפני מיקום נהדר עם הרבה פינות חמד שלמים מאוד אהובים, אם זה מבנה נטוש, שדות פתוחים וגדולים, אולם אירועים עם חצר ענקית ויפה וכמה מבנים עתיקים ומשומרים, אך כמובן העיקר היה השדה עם שורות עצים מרהיבוים שמאפשרים לי לעשות הרבה עומק בתמונה.

 

הצילום

התחלתי בלוקיישן עם העצים שבשבילו באתי לאזור זה, אופציות הצילום היו כאן כל כך רבות ובאזור זה העברתי כשעתיים של צילומים. בצילום העברנו שלל פוזיציות של תמונות רומנטיות עם אקססוריז שמתאים וממחיש מתנת יום נישואין וקונספטים מגניבים שנותנים תחושה רומנטית כמו הגיטרה. משם המשכנו לחצר של האולם אירועים שהיה בעבר מפורסם מאוד ולשדות שסביבו עם החלפת הלוקיישן היה כמובן גם החלפות בסטייל והלבוש ולסיום הצילומים היו מחוץ לחוות אלנבי שנותן תחושה ומזכיר מאוד את המבנים בנווה צדק

 

Call Now Button0547127770