הצמחייה ברקע

הצמחייה ברקע

יער וצמחיה בבוק בת מצווה

אם יש משהו ששמתי לב עליו בצילומי בוק בת מצווה זה שהמצולמות אוהבות מאוד להצטלם באזור עם מלא צמחיה, האמת אני מבין אותם ,לתמונה זה נותן בוקה ( טשטוש מסביב לאובייקט המצולם) יפה מאוד עם שילוב של צבעים ומריחה נהדרת ורק המצולמת מופיעה בתמונה בצורה חדה. צילומים אלה נחשבים לאופיינים לצילומי בוק בת מצווה, כול הצלמים עושים את הבוקים באזור יערי לכן יש כאן גם סוג של קונפליקט שמצד אחד זה לרצות את הנערה בצילומים אלה ומצד שני לנסות להימנע ממה שכולם עושים, אך כמו שאתם יכולים לראות בגלריות שלי זה קורא לא מעט שאני נכנע והרבה לרצונות הלקוחות שלי, כך גם כאן כאשר צילמתי את לרה המדהימה, שאני אומר מדהימה אז הכוונה היא בכל מובן המילה, חוץ מזה שהיא יפהפייה ברמות מטורפות היא גם מצטלמת נהדר.

לרה – נערה בשנות המצווה שלה עם מראה אירופאי מדהים, שיער שטני, עניים כחולות ומבנה גוף מדהים, בנוסף לזה יש לה אקססוריז טבעי בדמות המשקפיים, כן המשקפיים, זה לבד נותן תרומה עצומה לתמונות, הם כל כך ייחודיות המדהימות שאפשר להגיד שהם חלק בלתי נפרד מנוף הפנים שלה.

מיקום – אזור ראשון לציון, בסביבה יערית עם הרבה צמחיה. עם כבר לצלם כמו כולם בסוג כזה של צילומים אז נחפש את הכי טוב, חיפשתי מיקום שיש בו שילוב של המון צמחים במבחר רב של צבעיים כך שלא רק הירוק שולט בתמונות אלה שילוב של מגוון צבעים שנותנים בוקה יפהפייה.

תאורה – האור שהיה בחוץ היה קשה במקצת כמו שאופייני לנו בארץ אך בכל זאת התעקשתי לעבוד עם תאורה טבעית בלבד ולא להשתמש במבזקים, האמת בהתחלה היה קשה אך כשעה לפני השקיעה התמונות יצאו משביעות רצון.

אקססוריז ולבוש – לא היה שימוש נרחב באקססוריז האמת נמנעתי מלצלם בסגנון פייה או כל תחפושת אחרת, רציתי את התמונות בוגרות יותר ולהימנע מהטרנדים שכולם נוהגים לעשות עם התחפושות דמו פייה או בת ים וכד', בכל זאת היה כאן מגוון רחב של הלבשה, תכשיטים והמשקפיים כמובן כמו שצוין הם מרהיבות.

Call Now Button0547127770