רומנטי ולוהט

רומנטי ולוהט

זוג יפה וחטוב בצילומים

עדין ורומנטי או חושני ולוהט

אין ספק שזאת התלבטות שיש להרבה זוגות שמבקשים ממני צילומים, כאן אפשר לראות שאפשר גם וגם.

כשיש זוג יפה, חושני כל-כך ושופע כריזמה אני כצלם רוצה להמחיש כל רגע מזה בצילומי זוגיות, ובשביל להגיע לזה צריך להיות פתיחות והבנה עם הזוג.

הזוג המקסים הזה שהם רק נכנסו למערכת נישואין ובשנים הראשונות של זוגיות מחייבת פנו אליי משלוש סיבות:

סיבה ראשונה - הם לא שבעי רצון מהתמונות של החתונה שלהם

הסיבה השנייה - זה שהם רוצים מזכרת יפה לפני שנכנסים באמת לשלב המתקדם של הנישואים ( ילדים הריון וכד' ) כשהם עדיין צעירים וחטובים.

סיבה שלישית - הם חוגגים יום נישואין וזה צילומים לכבוד מתנה ליום נישואין.

מהסיבות האלה אפשר להבין שיש צורך בהמחשת כמה אופייניים בצילומי זוגיות, לכן חלקתי את הצילומים לשתיים שחלק אחד מבוסס על צילומים קלאסיים בגלל הצורך בתמונות רומנטיות האופייניות לצילומי נוף טיפוסיים של חתונה

חלק שני זה תמונות חושניות שימחישו את התשוקה שלהם אחד לשני תוך כדי הדגשת חטיבות גופם שהם עמלו עליו זמן רב, חלק זה של צילומים חשוב להם מאוד במיוחד לפני שהם נכנסים לשלב האמתי של מערכת הנישואין ובכך החשש שהחיטוב יעלם עם הזמן.

לוקיישן – לוקיישן הצילום היה בנטעים מקום מעניין שנותן הרבה עניין ומגוון רחב של אפשרויות צילום, את הצילומים התחלנו ברגוע עם אוירה רומנטית בשביל לתת תחושה של צילומי נוף שהיה חסר להם מהחתונה וגם בשביל לתת תחושה של שחרור ובכך להמשך אחר כך לתמונות החושניות. לכן רוב הצילומים באווירה זאת נעשו בחוץ.

לאחר שהשתחררנו ויצאנו מרוצים מהתמונות החלטנו שצריך לעלות הילוך והמשכנו לצלם בתוך המבנים המדהימים שיש במקום, עם אוירה יותר לוהטת וחושנית בנוסף לאווירה הרומנטית.

סטיילינג ולבוש – הלבוש והסטייל היה תואם לכל שלב של הצילומים עם תאום נפלא של הסט הצילום לסט הבגדים, אין ספק שלזוג יש טעם נפלא בסטייל ולבוש,

סיכום הצילומים: נתחיל מזה שלכל זוג שרוצה תמונות חושניות ואין לא ניסיון עם המצלמה אני ממליץ להתחיל עם סט רגוע ורומנטי, דבר שגורם להרגשה נינוחה עם מצלמה והכרות עם הצלם.

במקרה זה של הזוג אפשר לראות כמה כריזמטיות וזרימה עם המצלמה יש להם, אין ספק תורם מאוד לתמונות וזאת עוד בנוסף למראה המדהים שלהם.

Call Now Button0547127770