שהנערה רוצה להיות כלה

שהנערה רוצה להיות כלה

חלק מהצופים חשבו שזה צילומי אופנה למסגרת קטלוג שמלות כלה היו מעט שחשבו אפילו שהיא כלה, אך אף אחד לא האמין שמדובר בצילומי בוק בת מצווה. אך כאשר התברר להם שצילומים אלה הם למטרת בוק בת מצווה האהדה גברה ושאלות לא הפסיקו להישאל, כמובן רבים גם הסתקרנו מהתמונות ויש שביקשו להציץ במצלמה בשביל לראות את התמונות. הגדולה של מישל כאן זה היכולת התמודדות בלחץ כאשר קבוצה גדולה של אנשים צופים בה במהלך צילומים וזה לא הלחיץ אותה אלה להפך היא ממש נכנסה לתפקיד של הנערצת ועשתה עבודה מעולה בתור מודלית מול מצלמה, דבר שהקל עלי מאוד לאורך כל הצילומים
שהיא שמלה לבנה חגיגית ויפה שמאוד מזכירה שמלת כלה, ובהתאם לכך החלתנו לתת את הדגש בהעמדות של הצילום שיתאים לסגנון אלגנטי ויתאים את האווירה. מישל נכנסה יפה לתפקיד הכלה כאשר כל העמדות שלה אפיינו צילומי קטלוג יוקרתי לשמלת כלה ובכך גם האימא התאימה לה את האיפור, כמובן לא בצורה מוגזמת אחרי הכל זה עדיין בוק בת מצווה, במהלך צילומי השקיעה האווירה שנוצרה מתמונות היתה אוירה מאוד מיוחדת אם הרבה פיישן בשל כל הסירות ברקע ותחושה שמקומות כמו מרינה ונמל קטן יכולים לתת,
בתמונות היה אפילו מעט אווירה רומנטית, אך כבר שנהיה חושך האווירה נהפכה לאווירה אלגנטית ומיוחדת, האורות של הנמל ברקע תרמו מאוד לאווירה זאת. בכל מהלך צילומים אלה הקיפו אותנו אנשים רבים שיצרו אהדה רבה לנערה ובכל רגע התווספו עוד אנשים שהיו סקרנים לכל אורך הצילומים, ובשל המשחק היפה של מישל.

שהנערה רוצה להיות כלה

כאשר צלמתי במהלך צילומי בוק בת מצווה את מישל גליתי כשרון גדול בכל מה שקשור למשחק וליכולת עמדות נפלאות מול המצלמה. הצילומים התקיימו בשתי לוקיישנים, לוקיישין אחד ביער קטן ויפה ולוקיישן שני במרינה באשקלון, בפוסט זה נתמקד בלוקיישן השני המרינה באשקלון, ההגעה ללוקיישין זה היה כבר סמוך לשקיעה ולקחנו בחשבון שהצילומים יגלשו לתוך הערב ונצטרך להתארגן לכך.
כמו שציינתי מישל באה כאשר יש לה ידע רב במשחק וכשרון אדיר בלהצטלם, דבר שהוא יחסית נדיר לצילומי בוק בת מצווה, בנוסף לכך היא באה עם מגוון רחב של תלבושות וכמו כן ציוד אקססוריז רב להשלמת הסטייל, והאימא שלוותה אותה בא מוכנה לקראת כך, ועזרה רבות בסטייל. לאחר החלפת סטים רבים של בגדים החלטנו שבולקיישן זה נתמקד בסוג אחד של תלבושת.
.
Call Now Button0547127770