תמונות אהבה, יום אהבה

 תמונות אהבה, יום אהבה

שמעתם פעם על תמונות אהבה? מכירים את התמונות היפות של זוגות בפוזות רומנטיות שמעלים מידי פעם על הפיד באינסטגרם ובפיסבוק וכמעט כולם מעלים תמונות כאלה ביום אהבה, זה בדיוק מה שאנחנו עושים, צילומי זוגיות רומנטיים אשר גורמים לזוגות המצולמים להשוויץ ולהראות לכולם את הזוגיות המאושרת שלהם ולקבל הרבה לייקים

בארץ שלנו אנחנו תמיד מחפשים סיבות ורגעים לחגוג עם זה סילבסטר, יום האישה, יום נישואין, ימי הולדת ויש גם שתי ימי אהבה, העברי הטו באב והלועזי הולנטיין די ..

בשני ימים אלה כל זוג רוצה להראות כמה הוא אוהב אחד את השני, ורואים את זה בפוסטים הרבים שיש ברשתות החברתיות, שמרוב התלהבות מעלים את התמונות כמה פעמים וגם את התמונות של לפני שנה או שנתיים. אי אפשר להגיד שזה לא יפה לראות תמונות רומנטיות של זוגות, במיוחד בגלל סיבות אלה יום זה נחשב ליום כל כך מושלם לצילומי זוגיות וגם אחד המתנות ליום אהבה מהמקוריות ביותר שיש ולכן יום זה מבוקש במיוחד אצל צלמים.  הפעם מה שנראה כאן זה תמונות שנבחרו בצורה אקראית שעשיתי למספר זוגות שבדיוק ממחיש מהם תמונות אהבה שמתאים במיוחד ליום אהבה, אבל לא רק, כמו שצוין לא צריך סיבות לצילומי זוגיות אבל למי שמחפש תירוצים אז בקשה מתאים גם לכבוד מתנת יום נישואין, חגיגת שנה של חברות בין בני הזוג, מתנה לאישה וכד'.

אז מה זה תמונות אהבה, צילומי זוגיות רומנטיים בשלל פוזיציות והעמדות עם הלבוש ואקססוריז שהזוג אוהב שכל המטרה זה להמחיש את הקשר החם והחיבה בין בני הזוג, למעשה זה אותם צילומי זוגיות שאנחנו עושים לכבוד מתנת יום נישואין או בכלל צילומים ללא שום תרוץ וסתם בשביל הכיף שלשמה הומצא יום זה.

בפוסט זה תראו לקט תמונות, מתמונות קיטשיות ועד תמונות בקונספט מקורי בשלל העמדות רומנטיות וסטילינג שיכולות להביא לכם השראה לצילומים העתידים שלכם.

לקט תמונות

לפעמים תמונה אחת אומרת כל כך הרבה. מה שיש לנו כאן: שדה, שקיעה, אביב, חיבור, זוג יפה והרבה רומנטיקה. כל זה הושג בתמונה פשוטה בפרדס שאפשר למצוא ליד כל מושב.

שאומרים תמונות אהבה אז לזה בדיוק מתכוונים, זוג מקסים שצולם לכבוד מתנת יום נישואין עם אקססוריז שממחישים את מטרת הצילום

מתנה ליום נישואין

הרומנטיים – שילוב של זוג מאוהב ויפה עם הרבה צמחיה ברקע בפוזה יפה ומקורית ושום דבר נוסף שעלול להפריע. כך מקבלים תמונת אהבה מנצחת

עוד סוג של תמונות אהבה הן תמונות טראש דה דרס בים, אפשר להגיד שזה כבר טיפה נדוש וקצת קיטשי, אבל משום מה זה עדיין לא נמאס ותמיד כיף לראות תמונות כאלה, זה שזה קיטשי ושכולם עושים זה לא אומר שלא ניתן לעשות את זה טוב, והאמת שאין כאן הרבה יש ים, זוג ותופעת טבע מדהימה שנקראת זריחה בים המלח.

עוד קצת מצילומי טראש דה דרס, זוג יפה שבקלות יכולים להיות דוגמני על, בתמונת טראש מחוף פלמחים, מזל שכמות האנשים בים והסקרנים שנעמדו סביב לא הפריע להם בהעמדות ובתחושה הכללית.

כמו שניתן לראות, אין גיל לצילומי זוגיות / תמונות אהבה. תמונה מתוך צילומים לכבוד יום נישואין. זה שהם לא זוג צעיר עושה את זה ליותר מושלם.

אם אומרים לאומן לצייר תמונה של זוג בטבע מתחת לעץ כאשר הגבר מנגן לאישה באקורדיון אז סביר להניח שהוא יצייר משהו דומה לזה. תפקיד של האקססוריז בצילום זה לשדרג את התמונה, וכלי נגינה פשוט כמו שבמקרה כאן האקורדיון תורם משמעותיות לאווירה הרומנטית.

צילומי זוגיות

כאשר יש לנו זוג זורם, אתלטי עם יכולות אקרובטיות והרבה הומור אז כבר מובטח לנו תמונות כיפיות יפות ומקוריות שאף אחד אחר לא חשב לעשות אותם לפני כן. וכמו במקרה שלהם לא היה דרוש אקססוריז מיוחד או לוקיישן מקורי וייחודי, הספיק לנו הזוג והמתקנים שהפארק ברעננה הציע לנו.

אמרתי כבר כמה אני אוהב פשטות. אומנם התמונה צולמה מחוץ למבנה נטוש דבר אשר מצריך קצה הכנה ונסיעה אבל כל מבנה היה נותן את אותו האפקט במקרה הזה.

שוב פעם הרעיון של כלי נגינה, גם כאן ניתן לראות כמה רומנטי יכול להיות תוספת של כלי נגינה פשוט כמו הגיטרה כאן.

כלי נגינה כאביזר צילום

מהתמונות שגורמות לנו להבין כמה אנחנו האנשים אוהבים להצטלם בחוף הים, תמונה של חוף בתולי עם הרבה סלעים יעשו טוב לכל זוג.

צילומי זוגיות

אם לא נמאס לכם מחוף ים אז לסיום זוג צעיר ויפה בפוזה הכי נעורית שיש גם העריכה בהתאם, האמת התמונה הזאת יכולה להיות יפה בכל מקום ולא חייב חוף ים בשביל זה.

מחירון לצילומים רומנטיים, ללחוץ כאן

Call Now Button0547127770